Менеджмент в готельно-ресторанній справі: вивчаємо практичну складову

Готельно-ресторанний бізнес - це сфера, де кожен аспект від гостьового сервісу до фінансового планування вимагає майстерності та професійного підходу. В сучасному світі, де туризм розвивається зі швидкістю світла, вивчення менеджменту у цій галузі стає все важливішим, особливо якщо йдеться про регіони з великим туристичним потенціалом, такі як Прикарпаття.

У рамках вивчення дисципліни "Менеджмент" студенти нашого коледжу мають можливість глибше вивчити цю сферу, а також набути практичних навичок, вивчаючи особливості організації бізнесу в готельно-ресторанній справі. Наш коледж зосереджений на тому, щоб надати студентам реальний досвід і знання, які допоможуть їм успішно працювати в цій галузі у майбутньому.

18.04.2024 на базі готелю NADIYA PALACE ,  було проведено  бінарне заняття для студентів спеціальностей ''Менеджмент'' та ''Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок''. На початку заняття, заступник директора Король Роман Олегович, розповів про історію готелю, принципи  його роботи  та роботи  ресторану “Omnivore”. В ході заняття студенти мали змогу ознайомитися з особливостями  організації бізнесу та наглядно побачити як ефективно використовується  управління персоналом в роботі готелю.

Вивчення менеджменту в готельно-ресторанній справі є важливою складовою освітньої програми з менеджменту, особливо якщо мова йде про регіони з великим туристичним потенціалом, такі як Прикарпаття. Наші студенти мають унікальну можливість отримати не лише теоретичні знання, а й практичний досвід, який допоможе їм стати успішними у цій захоплюючій та швидкорозвиваючій галузі.