Фотозвіт за жовтень

Наш фотозвіт за жовтень:

11-12 жовтня в Бережанах відбувся Регіональний конкурс «Кращий куратор групи - 2018» серед аграрних навчальних закладів Тернопільської,Івано-Франківської,Чернівецької та Закарпатської областей.
Наш коледж представляла Коваль Ольга Зіновіївна,яка виборола II місце. Вітаємо!

8 жовтня в рамках Дня юриста викладач юридичних дисциплін Козоріз О.І. провела відкритий виховний захід з юридичної деонтології у формі ділової гри «Фестиваль юридичних професій» разом зі студентами юридичного відділення!На заході були презентовані основні юридичні спеціальності,а також показове судове засіддання «Суд над правопорушником країни Аграрвард».Всіх юристів привітали  студенти 31-Ю групи та Лещишин Ю.С.

В прекрасну пору року приходить до нас Вчительське свято. Це час коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа.
В цей день 5 жовтня студенти 21-М групи з куратором Досин О.М. вітали усіх,хто сіє насіння добра і знань.На свято прийшли педагоги-ветерани,відбулась посвята у бакалаври.

Виховний захід до свята Покрови,Дня пам‘яті вояків УПА, Дня захисника Вітчизни провела для студентів економічного відділення 11-Ф група /куратор групи Придюк О.М./, який пройшов під гаслом: «Все треба зробить,щоб жила Україна,щоб ворог підступний її не здолав».