Екскурсія у страхову компанію

13 листопада 2018 року студенти 21-Ф групи спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» здійснили  екскурсію у Івано-Франківську обласну дирекцію ПрАТ Українська страхова компанія «Княжа VIG».

Працівники страхової компанії гостинно зустріли  студентів, розповіли  про історію компанії, повідомили  про види страхових послуг, які гарантує компанія, відповіли на запитання про специфіку роботи системи страхових послуг у країні в цілому та компанії. Зустріч відбулася у теплій, дружній атмосфері.

Страхова компанія орієнтується на фізичних осіб, малий та середній бізнес. Саме тому компанія розвиває власну філіальну мережу на всій території країни. Це дає  можливість запропонувати сучасні страхові продукти в кожній точці України за оптимальними цінами.

Компанія відповідально підходить до захисту інтересів своїх клієнтів. Саме тому ціни на страхові продукти економічно обгрунтовані та дозволяють гарантувати швидке відшкодування збитків за будь-яким страховим випадком.

Студенти мали змогу ознайомитись з характеристикою таких видів страхування: страхування транспорту, страхування відповідальності, страхування медичних витрат, страхування відповідальності, майнове страхування, страхування вантажів, страхування від нещасних випадків, страхування за кордоном, накопичувальне страхування життя.

Страхова компанія співпрацює зі своїми клієнтами докладаючи всіх зусиль для того, щоб налагодити діалог з кожним, хто потребує страхового захисту.

Викладач економічних дисциплін:

Ціпух-Гузьо М.Я.