День вишиванки

У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції. Але масштаби поширення традиції носити вишиванку вражає: таке розмаїття вишиванок, як в третій четвер травня, не побачиш ніде.

Не винятком став і Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету. Дрескодом на цей день для всіх студентів та викладачів стала ВИШИВАНКА.

Студенти 11-М групи економічного віддлення підготували святковий концерт до Дня вишиванки, де розповіли про історію свята, вишиті рушники та сорочки.

Закінчилося свято Вишиванки патріотичним флешмобом, де студенти коледжу зобразили герб України – тризуб.

Ми повинні пам’ятати, що народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання - не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.