День працівника сільського господарства

Шановні колеги і друзі!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається не легкою, але такою важливою і потрібною, від неї залежить добробут і благополуччя людей. З діда-прадіда українці славляться умілими працьовитими руками і любов’ю до Матінки-Землі.

Своїми невтомними руками, з мудрістю й досвідом хлібороби щороку засівають українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави. Завдяки їх знанням, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни.

Слова подяки сьогодні Вам, педагоги-аграрії! Адже, на вас покладена відповідальна місія – готувати високопрофесійних фахівців для сільськогосподарського виробництва. А вже від їх знань, умінь і навичок господарювати на землі залежить завтрашній день нашого села, нашої держави, нашого народу.

Тож нехай земля наша колиситься золотом щедрих врожаїв, на столі у кожній оселі завжди буде свіжий запашний хліб, а у життя втілюються всі омріяні плани.

Бажаю Вам і вашим родинам міцного здоров’я і благополуччя, щастя і добра, любові і достатку, невичерпаної наснаги і оптимізму, подальших успіхів в ім’я розквіту України і заради покращення добробуту всього українського народу!

З повагою, директор коледжу

Костюк Богдан Андрійович