Блаженніший Святослав став почесним доктором Львівського національного аграрного університету

31 січня 2020 року глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) на запрошення ректора ЛНАУ, академіка НААНУ Володимира Снітинського відвідав Львівський національний аграрний університет. Це надзвичайно важлива і знакова подія для колективу ЛНАУ та усієї громади Української греко-католицької церкви.

Блаженнішого Святослава зустріли з піднесенням представники духовенства, ректор, проректори, декани, студенти перед головним корпусом ЛНАУ. Студенти вручили йому хліб-сіль. Опісля відбулося ознайомлення Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука з університетом. Почесний гість також відвідав Музей історії Львівського національного аграрного університету та Музей Степана Бандери.

Ректор університету висловив слова вдячності шановному гостю і вручив диплом Doctor Honoris Causa. Приємним дарунком для Блаженнішого Святослава став букет квітів та мантія, які йому вручили студенти ЛНАУ. Ректор університету на добру згадку подарував главі УГКЦ  перше в Україні видання «Кобзаря» українською та польською мовами, яке вийшло у світ завдяки співпраці ЛНАУ та Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ.

Зустріч, незважаючи на величезну кількість людей, відбувалася в урочистій і водночас дуже родинній атмосфері. Святослав Шевчук наголосив, що не очікував отримати таку високу нагороду та закликав усіх до розмови.