Хвилина мовчання

За період повномасштабного вторгнення росії в Україну наша держава зазнала численних втрат серед військових та цивільного населення, зокрема жертвами російської агресії стали більше сотні дітей. Український народ змушений покидати свої домівки та жити з обмеженням в постачанні товарів першої необхідності та медикаментів. Україна у вогні, а наші воїни і співгромадяни мужньо та самовіддано борються на усіх напрямках.
З метою вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, Президент України постановив започаткувати проведення щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональної хвилини мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
Закликаємо усіх працівників та студентів щоденно приєднуватись до хвилини мовчання та молитись за упокій безневинних душ.
Сподіваємось на якнайшвидшу перемогу!
Слава Україні!
Героям слава!